Szczęśliwe Życie 2013 (instrukcja)

Aby zainstalować program Szczęśliwe Życie 2013 w pierwszej kolejności należy przeskanować cały dysk Moje Życie oraz dyski ukryte: Przekazy i Historie Pokoleniowe.  Jeśli już w wyniku szybkiego scanningu ujawniły się zagrożenia i wirusy uporczywe (w szczególności większość wersji Depresji, Lęków, Uzależnień, często pojawiających się chorób itp.), które pomimo dostępnych zasobów i możliwości nie dają się odinstalować należy zastosować którąś z dostępnych na rynku wersji programu Psychoterapia.

Oto kilka wstępnych wskazówek dla użytkowników:

  1. Rekomendowane jest korzystanie z programów licencjonowanych;

  2. Szybciej działają programy płatne niż bezpłatne;

  3. Przez cały czas trwania programu trzeba mieć kontakt z administratorem danej wersji – to minus dla niektórych użytkowników, ale tak działają opatentowane wersje Psychoterapii;

  4. Wersje książkowe oraz z samodzielną instalacją niestety są wadliwe i zwykle nie mają w bazie danych szczególnie niebezpiecznych wirusów, które są absolutnie niekompatybilne z naprawdę Szczęśliwym Życiem 2013.

W toku działania programu Psychoterapia absolutnie konieczne jest usunięcie ze wszystkich dysków szczególnie złośliwego konia trojańskiego, potocznie nazywanego Trójkątem Dramatycznym. To jest bardzo popularny i niezwykle trudny do usunięcia wirus (spamy rozsyłane są w trudnym do przewidzenia porządku m. in. z dysków Przekazy i Historie Pokoleniowe).  W tym przypadku nieskuteczna jest zwykła kwarantanna. Program Psychoterapia działa w tym zakresie w trybie świadomym.

Zatem konieczne jest zlokalizowanie i usunięcie wszystkich elementów TD, czyli: Ofiary, Prześladowcy, a nawet dość atrakcyjnego Ratownika (element Ratownik uruchamia wirusa Złudnego Poczucia Wartości oraz Złudnego Sensu Życia).

Usunięcie tych elementów całkowicie unieszkodliwia inne popularne oprogramowania złośliwe, tj.: Zawiść, Autodestrukcja, Niszczenie Relacji, Niekontrolowane Wybuchy Złości, Zaborczość, Brak Odpowiedzialności, Szukanie Winnych, Poczucie Winy, a także (NOWOŚĆ!!) Uporczywe Powtarzanie Traum.

Zaletą programu Psychoterapia jest symultaniczne instalowanie się (i to w trybie nieświadomym !!) bardzo istotnych programów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Szczęśliwego Życia 2013.

Dość szybko instaluje się Energia Życiowa, Optymizm, cały pakiet Umiejętności Radzenia Sobie Ze Stresem oraz Miłość 1.0 (wersja demo). Z każdym miesiącem działania programu Psychoterapia dostępne są aktualizacje programu Miłość, aż w końcu należy samodzielnie zainstalować wersję pełną. Sprzyja temu zainstalowanie programu Teraźniejszość i odinstalowanie starych wersji Przeszłości i Przyszłości.

Warto zainstalować programy dodatkowe np. Marzenia, Dobre Relacje, Pasje, Przyciąganie Tego, Co Jest Mi Potrzebne.

W tym momencie można zakończyć program Psychoterapia.

Teraz należy zainstalować pełną wersję Odpowiedzialności Za Życie i wreszcie Szczęśliwe Życie 2013.

Powodzenia

Autor: Ewa Kempska